Arxiu d'etiquetes: pessebres

Premis del Concurs Familiar de Pessebres

El passat dissabte dia 20, a les sis de la tarda, al Club Montagut es va fer entrega del premis que varen correspondre a :

Aparadors              Adrià Balagué Serra, 1er. premi, veure

Artístics                  Xavier Miralpeix, 1er. premi,  veure                                                                    Jordi Roca, 2on. premi, veure

Entitats      Associació de Veïns del Barri dels Caputxins, 1er. premi  veure                  Residència Josefines, 2on. premi  veure

Familiars Tradicionals   Família Cid Plans, 1er. premi, veure                                                   Família Garriga Àlvarez, 2on. premi   veure

Tradicionals Gran Format   Jaume Casanovas, 1er. premi   veure                                                              Família Bassas Valls, 2on. premi veure

PREMIS DEL CONCURS FAMILIAR DE PESSEBRES 2016

P1070950webEl passat dissabte dia 21, a les sis de la tarda, al Club Montagut es va fer entrega del premis que varen correspondre a :

Aparadors

Rosa Maria Crous- Torelló, 1er. premi   Veure

Artístics

Ramon Soler, 1er. premi                                  Veure

Josep Riera, 2on. premi                                   Veure

Pilar Camps, Accèssit                                       Veure

Entitats

Parròquia de Granollers de la Plana, 1er. premi                Veure

Casal d’Avis de Folgueroles, 2on. premi                                  Veure

Familiars Tradicionals

Jordi Miralpeix, 1er. premi                             Veure

Família Cid, 2on. premi                                     Veure

Tradicionals Gran Format

Pedro Rodríguez, 1er. premi                         Veure

Família Bassas, 2on. premi                            Veure

Premis del Concurs de Pessebres 2015

P10708960El passat dissabte dia 16 a les sis de la tarda es varen lliurar el premis del 5è. Concurs de Pessebres, organitzat pel Club Montagut, de Vic. En total, hi varen participar 32 pessebres.

Els premiats, per categories, són:

Aparadors:

Cristalleries Colom Primer premi

T 52 Segon Premi

Can Dijous Tercer premi

Magatzem Josep Canal Accèssit, pel Pessebre més innovador.

Entitats- Institucions

Parròquia Granollers Plana Primer premi

Bagué Cambra Segon premi

Associació Barri Caputxins Tercer premi

Familiars:

Benjamins:

Jordi Miralpeix València Primer premi

Pau i Quar Segon premi

Família Casas Blasi Tercer premi

Infantils:

Laia i Berta Camprubí Primer premi

Gerard Guiteras Homs Segon premi

Guillem Vernedas Arumí Tercer premi

Tradicionals:

Jaume Casanovas Rossell Primer premi

Xavier Miralpeix València Segon premi

Joan Font Nogué Tercer premi

Ramon Calm Accèssit pel Pessebre més monumental

Pepita Serra Estruch Accèssit pel Pessebre més floral i familiar

Artístics:

Josep Riera Cuberta Primer premi

Josep Aguilà Ribé Segon premi

Jordi Roca Pla Tercer premi

Premis del Concurs de Pessebres

El passat dissabte dia 17 a les sis de la tarda es varen lliurar el premis del 4art. Concurs de Pessebres, organitzat pel Club Montagut, de Vic. En total, hi varen participar 37 pessebres.

Els premiats, per categories, són:

Aparadors:

Can Dijous,(Gerard Sancho Vilalta )         1er. Premi

Agustí Arroyo                                         2on. Premi

Refan Xfums, (Montse Brunet Serna)      3er. Premi

El Celler Nou                                             Accèssit

Entitats- Institucions:

Parròquia Granollers de la Plana,(Miquel Parareda Codina)   1er. P.

Residència Família Josefina                                                      2on. Premi

Bagué Cambra                                                                           3er. Premi

Familiars:

            Infantils:

Gerard Guiteras Homs         1er. Premi

Xavier Capelles Benito       2on. Premi

Guillem Vernedas Arumí     3er. Premi

Tradicionals:

Antoni Sàez García               1er. Premi

Jaume Casanovas Rossell     2on. Premi

Família Pedrosa Planas         3er. Premi

Artístics

Josep Aguilà Ribé,   Menció especial per continuïtat i qualitat

Pere Rodríguez Sànchez       1er. Premi

Xavier Miralpeix València   2on. Premi

Jordi Roca Pla                       3er. Premi.